piątek, 29 listopada 2013

Balsam do włosów

Każda kobieta narzeka na siebie. Ale każda może mieć zupełnie inny powód ku temu. Zima sprzyja elektryzowaniu się włosów i na pewno nie ułatwia rozczesywania ich. Czysty przypadek sprawił, że znalazłam niezły środek, który zapobiega takim problemom.

Balsam do włosów z dejonizującą wodą i jaśminem kupuję tutaj. Na stronie można przeczytać najważniejsze informacje o produkcie. A co dla mnie się liczy?

Jaśminowy zapach, miękkie i błyszczące włosy bez efektu obciążenia. Łatwość rozczesywania, a do tego jeszcze brak elektryzowania. Wszystko to zawdzięczamy połączeniu dejonizowanej wody, olejku lawendowego i rozmarynowego, oliwy z oliwek, gliceryny roślinnej, naturalnej kurkumy i olejku jaśminowego. Wystarczy niewielką ilość balsamu nanieść na lekko wilgotne włosy i po kilku minutach spłukać.
Produkt jest na tyle wydajny, że kupuję jedynie dwa opakowania rocznie. Zatem koszt jest niewiele większy czy nawet zbliżony do tradycyjnych kosmetyków. A skład o niebo lepszy. Ostatnio mieszam niewielką ilość z inną odżywką i wmasowuję we włosy na kilka minut po czym spłukuję całość ciepłą, a następnie zimną wodą. Polecam szczególnie na zimę, kiedy wszelkiego rodzaju swetry, kurtki i czapki nadają niechcianej objętości naszym włosom.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz